Drodzy Państwo,
serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i wsparcie naszego koncertu charytatywnego "Kopal's Got Talent". Jesteśmy wdzięczni za wszystkie przekazane dary! Chcielibyśmy również serdecznie podziękować Panu Prezydentowi Miasta Bielsko-Biała, Jarosław Klimaszewski za objęcie po raz kolejny swoim patronatem naszego wydarzenia. Dziękujemy również Panu Wiceprezydentowi Adam Ruśniak za obecność oraz Pani Dyrektor Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej - Małgorzacie Chełchowskiej-Rak za udostępnienie tak pięknej sali.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu wykonanej przez naszego ucznia klasy 1B liceum Marka Jóźwika, któremu pięknie dziękujemy za zaangażowanie i pokazanie swojego talentu na FB naszej szkoły