Aktualności
🇨🇵🇨🇵🇨🇵 Nasza zeszłoroczna maturzystka Weronika Maga zwyciężczyni ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Francji i krajach frankofońskich znalazła się w zaszczytnym gronie redakcyjnym francuskojęzycznej gazety Français Présent 🇨🇵. Jest to jeden z 7 magazynów do nauki języków obcych obok English Matters/Buisness English Magasine/¿Espagñol? Si, gracias/Italia Mi piace! Deutsch Aktuell/English Matters Kids]. Français Présent jest ciekawym urozmaiceniem nauki języka francuskiego na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Artykuł Weroniki dostępny jest w najnowszym numerze magazynu ❤️
Polecamy i czekamy na kolejne 👍
"Les rêves se réalisent"
"Marzenia się spełniają" ❤️
Serdecznie gratulujemy Weronice tego udanego debiutu i zachęcamy wszystkich naszych uczniów do rozwijania swoich pasji językowych.
La vie est belle