Pod koniec maja dotarła do nas świetna wiadomość- uczennica klasy I LO- Małgorzata Patrzykowska- została wyróżniona tytułem jednej z wicemiss w konkursie na najpiękniejszą nastolatkę Beskidów. O laur ubiegało się 10 pięknych dziewcząt, a zwyciężczynie otrzymały zaproszenie do zawodów ogólnopolskich.

Gosia jest nie tylko piękną, ale i skromną i mądrą osobą. Jej pasją, oprócz modelingu, jest śpiewnie, a swoim talentem uczennica dzieli się podczas uroczystości szkolnych i imprez charytatywnych. Swoje zainteresowania związane z modą Gosia chce wykorzystać jako sposób zarabiania na życie, dlatego poszukuje kierunków studiów pozwalających na łączenie hobby z pracą. Rozważa także studia za granicą, w czym pomocna jej będzie świetna znajomość języka angielskiego zdobyta w Dwujęzycznych Szkołach Kopalińskiego.

Warto dodać, iż podczas długiej i wyczerpującej gali Gosię wspierali nie tylko najbliżsi krewni i znajomi. Gorący doping zawdzięczała również swoim koleżankom i kolegom z klasy, którzy na bieżąco relacjonowali przebieg imprezy tym, którzy nie mogli jej oglądać na miejscu.

Gosiu, bardzo serdecznie gratulujemy Ci tego oraz wielu innych sukcesów. Wiemy, iż kontuzja uniemożliwiła Ci udział w dalszych zmaganiach, ale jesteśmy pewni, że i tam zostałabyś dostrzeżona dzięki swemu pięknu zewnętrznemu i wewnętrznemu. Życzymy powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach!