🇨🇵🇨🇵🇨🇵 Nasza zeszłoroczna maturzystka Weronika Maga zwyciężczyni ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Francji i krajach frankofońskich znalazła się w zaszczytnym gronie redakcyjnym francuskojęzycznej gazety Français Présent 🇨🇵. Jest to jeden z 7 magazynów do nauki języków obcych obok English Matters/Buisness English Magasine/¿Espagñol? Si, gracias/Italia Mi piace! Deutsch Aktuell/English Matters Kids]. Français Présent jest ciekawym urozmaiceniem nauki języka francuskiego na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Artykuł Weroniki dostępny jest w najnowszym numerze magazynu ❤️
Polecamy i czekamy na kolejne 👍
"Les rêves se réalisent"
"Marzenia się spełniają" ❤️
Serdecznie gratulujemy Weronice tego udanego debiutu i zachęcamy wszystkich naszych uczniów do rozwijania swoich pasji językowych.
La vie est belle
Drodzy Państwo,
serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i wsparcie naszego koncertu charytatywnego "Kopal's Got Talent". Jesteśmy wdzięczni za wszystkie przekazane dary! Chcielibyśmy również serdecznie podziękować Panu Prezydentowi Miasta Bielsko-Biała, Jarosław Klimaszewski za objęcie po raz kolejny swoim patronatem naszego wydarzenia. Dziękujemy również Panu Wiceprezydentowi Adam Ruśniak za obecność oraz Pani Dyrektor Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej - Małgorzacie Chełchowskiej-Rak za udostępnienie tak pięknej sali.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu wykonanej przez naszego ucznia klasy 1B liceum Marka Jóźwika, któremu pięknie dziękujemy za zaangażowanie i pokazanie swojego talentu na FB naszej szkoły
Od 28.03.2024 r. do 02.04.2024 r. trwa wiosenna przerwa świąteczna. Jest to czas wolny od zajęć dydaktycznych i opiekuńczo-wychowawczych. Sekretariat w tych dniach jest nieczynny.
Wyjazd uczniów liceum do Grecji w marcu był kolejnym etapem naszej międzynarodowej wymiany. Podczas pobytu u naszych przyjaciół w Grecji, nasi uczniowie mieli szansę doskonalić swoje umiejętności językowe, poznając jednocześnie świat i kulturę swoich rówieśników. Program obejmował zwiedzanie pięknych i historycznych miejsc, degustację greckich specjałów, udział w ciekawych warsztatach oraz nawiązywanie nowych przyjaźni, a także wiele radości i zabawy!