Nasza społeczność postanowiła dołączyć do obchodów 70-lecia połączenia Bielska i Białej. Urodziny miasta uczciliśmy szeregiem wydarzeń i akcji. Uczniowie szkoły podstawowej przygotowali plakaty do Alei Gwiazd. W tej formie zaprezentowali sylwetki znanych i nieco mniej rozpoznawalnych bielszczan. Wielu wykonało również makiety ważnych bielskich budowli. Cały czas trwa jeszcze konkurs na projekt nadruku na koszulki. Ów wzór musi nawiązywać do naszego miasta. Licealiści w sposób szczególny zaangażowali się w tworzenie makiety, na której umieszczali odpowiedzi na pytanie: Za co kocham Bielsko-Białą? Znalazły się tu karteczki z pojedynczymi hasłami, wierszyki, rysunki i zdjęcia. Całość wygląda imponująco i pokazuje, że jesteśmy wszyscy mocno związani z naszą “małą ojczyzną”.