Aktualności
No cóż, zaczynamy… :)

Pełni energii, opaleni, wyrośnięci, bogatsi o wakacyjne przygody i doświadczenia wracamy w mury “Kopalińskiego”, ciesząc się, że łączą nas te ściany, a nie wirtualna przestrzeń Google Meet.

Nowy 2021/22 rok szkolny zapowiada się ciekawie. Nie pozwoli nam jeszcze co prawda zdjąć maseczek, ale daje nieporównanie więcej możliwości niż jego poprzednik. O nich na pewno opowiadali dziś wychowawcy podczas spotkań klasowych. Kto wie, może uda się zorganizować jakieś wspólne wyjścia, wyjazdy, szkolne imprezy, za którymi tak bardzo tęsknimy. Na pewno jednak będą nowe wyzwania, akcje, ciekawe ( i te mniej) lekcje, ulubione przerwy, które pozwalają odpocząć, porozmawiać, zjeść, a wszyscy zrobimy wszystko, by wszystko było jak najlepiej:)

U progu tej nowej przygody życzymy wszystkim- a przede wszystkim Uczniom i Nauczycielom- by wszystko to, co daje Wam szkoła było dla Was źródłem wielu sukcesów, satysfakcji, rozwoju, poczucia przynależności do wspólnoty, która Was wspiera, rozumie i akceptuje. I oczywiście, samych piątek i szóstek dla Uczonych i Uczących. Powodzenia!