W dniach 17–24 maja mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszej szkole uczniów z Sanlúcar de Mayor w Hiszpanii. Był to tydzień pełen spotkań, rozmów i niezapomnianych doświadczeń. Nasi goście poznawali polską kulturę, tradycje i smaki, odwiedzili również wyjątkowe miejsca – Kraków oraz Oświęcim. Nie zabrakło wspólnego spędzania czasu, integracji i poznawania się nawzajem.
Bo kulturę poznaje się nie tylko przez zabytki, ale także przez ludzi i wspólne chwile, a tych nie zabrakło podczas pikniku i ogniska z tradycyjnymi polskimi kiełbaskami!



