W zeszłym tygodniu uczniowie klas 1–3 naszego liceum spędzili niezapomniany czas we Włoszech, odkrywając najpiękniejsze miejsca i włoski klimat. Podczas wycieczki odwiedzili Padwę, nadmorskie Rimini, klimatyczne San Marino, historyczną Bolonię oraz wyjątkową Wenecję.
Bazą noclegową była malownicza Cattolica, gdzie po intensywnym zwiedzaniu był czas na odpoczynek, spacery i wspólną integrację nad Adriatykiem.
To był czas pełen pięknych widoków, kilometrów spacerów, ogromnych ilości włoskich smakołyków oraz prób mówienia „grazie” z włoskim akcentem.



