To był niezwykły dzień, pełen radości, bo zaczyna się nowe i nostalgii, bo bez czwartoklasistów nic już nie będzie takie samo.

W piątek, 28 kwietnia, po czterech latach pożegnaliśmy absolwentów pierwszego rocznika szkoły ponadpodstawowej. Był Marsz Imperialny na wejście, Gala sukcesów 2036, gdzie zaprezentowano przyszłe kariery i sukcesy opuszczających szkołę. Była sonda ze szkolnego korytarza, w której można było usłyszeć na przykład o tym, jak jeden z maturzystów uratował życie jednemu ze swoich kolegów. Były życzenia, gratulacje i podziękowania, a całości dopełniła oryginalna wersja przeboju ,,Nie płacz, Ewka” dedykowana wychowawczyniom czwartoklasistów.

Teraz jeszcze tylko matura, a potem przed Wami, kochani Absolwenci, najdłuższe wakacje w życiu. Powodzenia!