Rok szkolny jeszcze na dobre się nie zaczął, a my już możemy chwalić się kolejnymi prestiżowymi certyfikatami potwierdzającymi doskonałe umiejętności językowe naszych uczniów.

Jeszcze w czerwcu nasza ,,kolekcja” wzbogaciła się o dyplom DELF B2, który zdobyła Weronika. To zaświadczenie potwierdziło tylko to, co my wiedzieliśmy od dawna- język francuski nie ma przed naszą Weroniką tajemnic.

W sierpniu przybyło nam ceryfikatów CAE i CPE. Hubert, Urszula, Emilia, Ania, Jeremiasz i Maciej sięgnęli po prestiżowe, międzynarodowe dyplomy poświadczające znajomość języka angielskiego na poziomie C!-C2.

Kochani, nie kryjemy naszej dumy z Waszych osiągnięć i bardzo serdecznie Wam gratulujemy. Wiemy, że te certyfikaty staną się dla Was przepustką do najlepszych światowych uczelni. Brawo!