Aktualności
Każde rozstanie jest trudne, ale tegoroczne pożegnanie z trzecioklasistami jest wyjątkowe- oto bowiem żegnamy ostatni rocznik ,,po gimnazjum”. W ten sposób kończy się historia trzyletniego liceum, a nauczycielom ,,Kopalińskiego” przychodzi się rozstać z niektórymi uczniami po sześciu latach znajomości, wspólnych zmagań w szkolnej codzienności. Jest to także rocznik w sposób szczególny dotknięty przez pandemię- lekcje online, zawieszenie wymian uczniowskich to tylko niektóre ,,niedogodności”.

Ale udało się! W miniony piątek absolwenci i abiturienci jednocześnie odebrali świadectwa ukończenia szkoły, zwyczajne i z wyróżnieniem- wszystkie tak samo cenne, bo otwierają drzwi do szalonych studenckich lat i pięknej, odpowiedzialnej dorosłości. I tego Wam, drodzy Maturzyści, życzymy. A od czwartego maja mocno trzymamy kciuki za wymarzone i wypracowane wyniki. Powodzenia!