O wartości i znaczeniu uznawanych na całym świecie certyfikatów językowych Cambridge nie trzeba chyba przekonywać nikogo, a tym bardziej naszych uczniów, którzy chętnie przystępują do zmagań o nie.

Nie inaczej było w minionym roku szkolnym, kiedy to do egzaminu FCE przystąpiło pięć osób reprezentujących szkołę podstawową oraz klasy I liceum, a do CPE- dwaj uczniowie liceum. Wszyscy zdali pięknie i już odebrali swoje zaświadczenia. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż na obu dyplomach CPE widnieje najwyższa nota- A. Bardzo, bardzo gratulujemy!

Przypomnijmy: certyfikat FCE (First Certificate in English) potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2), a CPE (Certificate of Proficiency in English) - umiejętności bliskie poziomowi native speakera (C2).

W roku szkolnym 2021/22 także zapraszamy na dodatkowe zajęcia przygotowujące do wszystkich stopni egzaminu. Warto!