Szanowni Państwo!
Drodzy Uczniowie, Rodzice, Przyjaciele,

serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu naszych szkolnych akcji świątecznych. Dzięki współpracy całej społeczności udało się wesprzeć aż cztery bielskie domy pomocy, które otrzymały najróżniejsze dary i bożonarodzeniowe prezenty- od ozdób choinkowych po kosmetyki i inne drobiazgi. A to jeszcze nie koniec- zebrane pieniądze (po uzgodnieniu z dyrekcją ośrodków) zostaną przeznaczone na zakup kolejnych upominków.

W ramach akcji “Świąteczne listy do DPS” przekazaliśmy nie tylko około czterdziestu kartek i laurek, ale również filmik i nagrania kolęd. Wiemy, że zostały one udostępnione adresatom i na pewno uczyniły ich święta piękniejszymi.

Nasze akcje opisane zostały w biuletynie Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Zapraszamy do lektury https://ms.bielsko-biala.pl/aktualnosci/9/uczniowie-dla-seniorow-0

Dziękujemy, że znowu- mimo dzielących nas odległości- byliśmy razem, jednocząc się w dobru. Na koniec przypominamy klasyczne już przesłanie:
Zawsze, ilekroć
uśmiechasz się do swojego brata
i wyciągasz do niego ręce,
jest Boże Narodzenie.
(Matka Teresa z Kalkuty)