Aktualności

Tuż przed świętami podczas gali w Bielskim Centrum Edukacji uczennica klasy III naszego Liceum- Julia Martyniewicz- odebrała dyplom laureata Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Ze średnią ocen 5.33 Julia znalazła się w gronie najlepszych w Polsce uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Trzecioklasistka to dziewczyna wielu talentów- kocha taniec nowoczesny i Hiszpanię, gdzie chciałaby studiować. Jest już posiadaczką certyfikatu języka hiszpańskiego DELE, planuje kolejny- tym razem z języka angielskiego. Reprezentowała Szkołę w Młodzieżowej Radzie Miasta oraz w Sejmie Dzieci i Młodzieży. Jest organizatorką szkolnego Dnia Przedsiębiorczości oraz uczestniczką wszystkich przedsięwzięć i akcji charytatywnych w “Kopalińskim”.

Julce bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Czekamy na pozdrowienia z Madrytu!