Aktualności
To były piękne dni, czas solidarności, empatii, dzielenia się, współpracy, pięknej organizacji i radości z dawania.

Tak jednym zdaniem można by podsumować przebieg akcji Szlachetna Paczka, w ramach której uczniowie Szkoły Podstawowej i Liceum postanowili wesprzeć osobę tego wsparcia potrzebującą- Panią Adę. Przez kilka grudniowych dni w Szkole trwała zbiórka pieniędzy oraz potrzebnych artykułów, a jej rezultat przerósł najśmielsze oczekiwania organizatorów- podczas „weekendu cudów” do Podopiecznej fundacji trafi 41 kartonów z darami.

A potrzebuje samotna i schorowana Pani Ada rzeczy najpotrzebniejszych- żywności, środków czystości i ubrań. Przyda się także stolik i komplet krzeseł, które również znalazły się wśród świątecznych podarunków. Oprócz rzeczy materialnych dołączamy najserdeczniejsze życzenia i dużo dobrej energii.

Ta akcja daje jednak coś więcej niż tylko (co niezwykle ważne) okazję do wsparcia potrzebujących. Jak zwykle zyskują także darczyńcy- dzięki Paczce dzielimy się dobrem, integrujemy się podczas wspólnych zakupów oraz ich pakowania, a wokół nastaje magiczna i niepowtarzalna atmosfera.

Ukłony dla Wszystkich!

Dziękujemy przede wszystkim centralnemu organizatorowi Szlachetnej Paczki za umożliwienie nam udziału w tej akcji i wsparcie najbardziej potrzebujących,
Dziękujemy także szkolnemu organizatorowi akcji- klasie II LO wraz z wychowawcą, którzy zajęli się wszystkimi kwestiami logistycznymi,
Wyrazy uznania i wdzięczności kierujemy również do przedstawicieli całej społeczności szkolnej- Uczniów, Rodziców i Nauczycieli za materialne wsparcie akcji i zaangażowanie w jej przeprowadzenie.

Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli.